Prodavač/ka Frýdlant

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hejnická 4074, Frýdlant, Liberecký

Společnost ZEMAN maso-uzeniny, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Náplň práce - příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
Požadujeme příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC, praxe v obchodě výhodou.
Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned.
Výhody-stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy, náborový příspěvek 5000,-Kč
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt

ZEMAN maso-uzeniny, a.s.Kontaktní osoba:
Kamil Hořínek   +420 731 640 746

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZEMAN maso-uzeniny, a.s. (IČO 25244523), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.