Prodavač/ka masa a uzenin Ústí nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 17. listopadu 559, Ústí nad Orlicí, Pardubický

Společnost Josef Morávek hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Josef Morávek - ŘEZNICTVÍ, 17. listopadu č.p. 559, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Požadujeme:
- potravinářský průkaz podmínkou
- čistotnost
- příjemné vystupování
- zkušenost v prodeji masa a uzenin výhodou
Pohyblivá mzda dle obratu prodejny
Kontakt:
zaslání životopisu na e-mail: moravek.reznictvi-personalni@seznam.cz,
do předmětu napsat ,, Životopis: Prodavač/ka"