Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - praha stodůlky

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod hranicí 1304, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno před 16 dny

Společnost PMU CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě PRAHA STODŮLKY.

Pracovní náplň
• prodej masa
• příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva
• manipulace se zbožím

Požadujeme
• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou
• chuť do práce
• nezaučené zaučíme

Nabízíme
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi s možností postupu

V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na mzofova@prochazka.cz.

Kontakt

PMU CZ, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Zofová, personalista   +420 727 901 088

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PMU CZ, a.s. (IČO 25013165, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.