Prodejce - skladník Krnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bruntálská 2469, Krnov, Moravskoslezský

Společnost STŘECHY Abíd s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce : Krnov, Bruntálská 66
Požadujeme:
- ŘP sk. B podmínkou
- Min. vzdělání - výuční list.
- Znalost práce na PC.
- Komunikativní dovednosti, příjemné vystupování.
Nabízíme:
- Jedná se o kumulovanou funkci - práce na prodejně, rozvoz zboží, pomocné práce (např. ohýbání plechu) - zaučíme. Vhodné pro muže.
- Pracovní doba 8:00 - 16:00 hod., možnost zkráceného úvazku, možnost zaměstnání IHNED na dohodu, od 1.3.2019 na HPP.
- První kontakt telefonický / Po - Pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin / k sjednání osobní schůzky nebo e-mailem zaslat životopis na: info@strechyabid.cz

sleva na materiál
Z : 7.1.2019

Kontakt

STŘECHY Abíd s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Renáta Abíd   +420 608 944 930

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STŘECHY Abíd s.r.o. (IČO 04703189), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.