Prodavač/ -ka Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 9. května 26, Litvínov, Ústecký

Společnost Václav Svěrák - VM hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

PRODAVAČ/ -KA
POŽADUJEME:
- praxi v obchodě
HLÁSIT SE: Svěráková Marie, tel.: 603262340, e-mail: msverakova@vropap.cz, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

Václav Svěrák - VMKontaktní osoba:
Marie Svěráková   +420 603 262 340

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Václav Svěrák - VM (IČO 18334652), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.