Prodavač/ka pultový prodej - prac. šternberk, hlavní náměstí Šternberk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní náměstí 104, Šternberk, Olomoucký

Společnost ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Hlavní náměstí č.p. 104/10, Šternberk. Nástup ihned.
Jedná se o HPP na dobu neurčitou s nepravidelnou pracovní dobou (dlouhý, krátký týden).
Požadujeme vyučení, zakončené výučním listem, zkušenosti s prodejem, s finanční hotovostí,
znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, slušný vzhled a vystupování, čistý
trestní rejstřík, přesnost a pečlivost, zodpovědný přístup k práci.
Nabízíme práci v prosperující společnosti, firemní benefity, personální zajištění, dobré platové
ohodnocení, dotované stravování, pracovní ošacení, zaměstnanecké slevy, příspěvek na dopravu, řádné zaškolení.
Profesní životopisy nejlépe s fotografií zasílejte POUZE e-mailem personalni@adam-velkoobchod.cz. Kontakt na telefonu: 739 380 221 p. Hrachovinová Po-Pá 8-15 hod. První pohovor vždy v místě sídla společnosti, ul. Masarykova 438/15, Šternberk. Omlouváme se, z kapacitních důvodů kontaktujeme pouze vybrané uchazeče.

Kontakt

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Hrachovinová   +420 739 380 221

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. (IČO 26828359), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.