Obsluha zákaznické linky - specialista péče o zákazníky Nový Jičín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Císařská 44, Nový Jičín, Moravskoslezský

Společnost Donashop s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu.

Popis pracovní pozice

z: 07.01.2019
Pracovní doba 7:30 - 16:00 hod.
Vyřizování požadavků klientů, kteří se dovolali na zákaznickou linku (dotazy se týkají objednání zboží, dodání, vrácení peněz, apod.), vyřizování emailových dotazů.
Kontaktujte nás písemně na email: pracovni-pozice@dona-shop.cz, do předmětu napište: Zákaznická linka

Kontakt

Donashop s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavlína Straková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Donashop s.r.o. (IČO 25326490), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.