Provozní elektromonér Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Litvínov, Ústecký

Společnost KABEEX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici.

Popis pracovní pozice

PROVOZNÍ ELEKTROMONÉR
POŽADUJEME:
- výpis z RT
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. plat, doprava do zaměstnání, profesní zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: Šrek Vlastimil Ing., tel.: 476108699, e-mail: ac@kabeex.cz, osobně po telefonické domluvě

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KABEEX, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Vlastimil Šrek, jednatel   +420 476 108 699

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KABEEX, s.r.o. (IČO 63144743), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.