Realitní makléř/ka Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Okružní 1718, Most, Ústecký

Společnost Karel John hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři.

Popis pracovní pozice

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA
Požadavky:
- základní znalost práce na PC
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- komunikativnost, profesionální vystupování
- ŘP sk. B
HLÁSIT SE: John Karel, tel.: 608 776 755, e-mail: john-reality@seznam.cz, osobně pouze po telefonické domluvě

Kontakt

Karel JohnKontaktní osoba:
Karel John   +420 608 776 755

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Karel John (IČO 40257479), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.