Recepční Hluboká nad Vltavou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou, Jihočeský

Společnost NVT Hotels & Resorts s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Základní znalost AJ slovem i písmem, Nj výhodou není podmínkou, na dobu určitou s možností prodloužení.
Hrubá mzda 20.000 Kč + pohyblivá složka. Zaslat životopis na uvedený e-mail.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

NVT Hotels & Resorts s.r.o.Kontaktní osoba:
Životopis na e-mail  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NVT Hotels & Resorts s.r.o. (IČO 24747092), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.