Balič/ka České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rudolfovská tř. 476, České Budějovice, Jihočeský

Společnost VELPACK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ruční baliči.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: balení, plnění, tisk, lepení, etiketování, kompletování krabic, pomocné práce, úklid pracoviště
Pracovní doba 6-14.30h, možno i zkrácený úvazek, HPP nebo DPP, práce v malém, veselém kolektivu. Místo pracoviště v areálu Belis.
Zaměstnanecké výhody: sleva na produkty spa4relax
Kontakt telefonicky denně během pracovní doby, e-mialem nebo osobně PO-PÁ 6:00 - 13:00 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

VELPACK s.r.o.Kontaktní osoba:
Schmoelder   +420 774 945 707

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VELPACK s.r.o. (IČO 04897277), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.