řidič - dpp Proboštov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 88 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zemská 535, Proboštov, Ústecký

Společnost P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Jedná se o DPP (brigáda)
Přijmeme řidiče skupiny "C", možno i "B".
Praxe min 1 - 2 roky
Náplň práce: rozvoz našich pekárenských výrobků
Požadujeme spolehlivost, ochotu pracovat a učit se novým věcem
V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo ŽandovKontaktní osoba:
Renata Řáhová   +420 417 560 761,702 197 493

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov (IČO 00526614), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.