řidič c+e Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Nové Hospody 1151, Plzeň, Plzeňský

Společnost " IZOS s.r.o. " hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

ŽIVOTOPIS nutno zasílat předem na e-mail: recepce@plzen.izos.org .

Přijmeme řidiče s řidičských oprávněním skupiny C+E pro tuzemské a zahraničí přepravy (Rakousko, Německo s návratem každý den domů).
Nabízíme: volné víkendy a svátky.
Požadujeme: profesní ŘP, čistý trestní rejstřík, kartu do tachografu, průkaz VZV, platné psychotesty vč. přezkoušení, spolehlivost.
Jeřábnický,vazačský průkaz - výhodou.
Nástup dle dohody.
Zam. výhody: příspěvek na penzijní připojištění.


Kontakt

" IZOS s.r.o. "Kontaktní osoba:
Daniela Gruberová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) " IZOS s.r.o. " (IČO 47285338), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.