řidič sk. c, údržbář, dělník čištění města a veřejné zeleně Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: S. K. Neumanna 1521, Litvínov, Ústecký

Společnost Technické služby Litvínov s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

ŘIDIČ SK. C, ÚDRŽBÁŘ, DĚLNÍK ČIŠTĚNÍ MĚSTA A VEŘEJNÉ ZELENĚ
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. C
- profesní průkaz
- platné psychotesty
- fyzická zdatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup
Zaměstnanecké výhody: stravenky
HLÁSIT SE: Horínková Renata Ing., tel.: 736629508, e-mail: horinkova@tslitvinov.cz, zasílat životopis, osobně po telefonické domluvě na adrese S.K.Neumanna 1521, 436 01 Litvínov

Kontakt

Technické služby Litvínov s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Renata Horínková   +420 736 629 508

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Technické služby Litvínov s.r.o. (IČO 25423835), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.