řidič/ka sk. c, manipulační dělník/ice Kostelec nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký

Společnost Město Kostelec nad Orlicí hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce www.kostelecno.cz.
Uzávěrka přihlášek 15.2.2019 do 12:00 hod.; přihlášky předat na sekretariát nebo posílat na adresu Městského úřadu v Kostelci nad Orlicí, Palackého náměstí 38.
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B + C, profesní průkaz
- samostatnost, spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů
- asertivní jednání, dobré komunikační schopnosti, flexibilita
Náplň práce:
- řidič sk. C, provádění prací týkajících se drobných oprav chodníků a komunikací
- provádění drobných zednických a pomocných prací
- údržba zeleně stroji Rondo, Stiga, zimní údržba
Platové zařazení: 5. pl. třída (dle platného katalogu prací NV č. 222/2010 a NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách o správě)
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, sociální fond (příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění).
Nástup 1.3. 2019 nebo dle dohody.

Kontakt

Město Kostelec nad Orlicí

Kontaktní osoba:
Pavlína Vrbová   +420 725 643 921

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Město Kostelec nad Orlicí (IČO 00274968), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.