Rozvozce objednávek Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 74 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chudeřínská 141, Litvínov, Ústecký

Společnost Martin Holý hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

ROZVOZCE OBJEDNÁVEK
NÁPLŇ PRÁCE:
- doručování objednávek v časovém limitu do 60-ti minut
- upřednostňujeme znalost Litvínova a okolí bez GPS
- po dobu přítomnosti na provozovně - příjem objednávek, přípravné práce pro denní činnost, úklid pracoviště.
Zaměstnanecké výhody: personální strava, odměny, prémie 10% z tržby, spropitné.
HLÁSIT SE: Holý Martin, tel.: 776830546, e-mail: Expresspizza@centrum.cz, osobně po telefonické domluvě na adrese Chudeřínská 141, 436 03 Litvínov.

Kontakt

Martin HolýKontaktní osoba:
Martin Holý   +420 776 830 546

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Martin Holý (IČO 86751891), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.