řidič pro rozvoz pizzy, těstovin a salátů Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bayerova 576, Brno, Jihomoravský

Společnost PMC food, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
* Rozvoz pravé italské pizzy, těstovin, salátů a dezertů
* Předání pizzy, komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
* Řidičský průkaz sk. B
* Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Nabízíme:
* Smlouva na DPP/DPČ (vhodné jako brigáda)
* Směnný provoz
* Jídlo zdarma po celém odpracovaném dni

Mzda dle odpracovaných hodin.

Kontakt

PMC food, s.r.o.Kontaktní osoba:
Piero Caruso, jednatel   +420 724 733 890

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PMC food, s.r.o. (IČO 29211999), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.