řidič/ka dodávky Janovice nad Úhlavou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 6, Janovice nad Úhlavou, Plzeňský

Společnost JP AUTODOPRAVA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: práce pondělí až pátek (víkendy volné)
Výjezdní místo - Klatovy
Mzda 25 000 Kč a výše
Kontakt: p. Petrmichl, tel.: 605862945, e-mail: josef.petrmichl@seznam.cz

Kontakt

JP AUTODOPRAVA s.r.o.Kontaktní osoba:
Josef Petrmichl   +420 605 862 945

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JP AUTODOPRAVA s.r.o. (IČO 29111161), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.