Krátkodobé zaměstnání Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Veslařská 730, Brno, Jihomoravský

Společnost Marie Jetelinová hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ
První kontakt telefonicky, osobně po telefonické domluvě nebo e-mailem

Požadujeme morální bezúhonnost, ŘP sk. C + CE, minimální znalost ruského jazyka a celních předpisů - relace Rusko


Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Marie JetelinováKontaktní osoba:
Marie Jetelinová   +420 602 571 132

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Marie Jetelinová (IČO 18139892), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.