Asistenti vedoucího obchodního úseku Zbraslavice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 394, Zbraslavice, Středočeský

Společnost CHARVÁT Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní).

Popis pracovní pozice

Náplň práce: příprava podkladů pro jednání se zákazníky, evidence a zpracování poptávek, tvorba kalkulací, administrace e-shopu, vytváření a správa ceníků, účast na obchodních poradách a řešení úkolů.
Požadujeme: aktivně AJ na úrovni B2, Excel, prezentace v PowerPoint.
Výhody: stravenky, 2 dny dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění.
Životopisy zasílejte na email: ruzickova@charvat-chs.cz
Místo výkonu práce: Zbraslavice 394

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

CHARVÁT Group s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Růžičková, kontaktní osoba  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CHARVÁT Group s.r.o. (IČO 27407667), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.