Obsluha nc frézy Nahořany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Nahořany, Královéhradecký

Společnost KD planeta s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru, praxe v oboru 2 roky, základy programování NC, ochota se učit, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost.
Zaměstnavatel nabízí příspěvek na stravování.
Kontakt - Ing. Kejdana Václav, tel.: 603 806 712, e-mail: v.kejdana@kdplaneta.cz

Kontakt

KD planeta s. r. o.Kontaktní osoba:
Ing. Václav Kejdana   +420 603 806 712

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KD planeta s. r. o. (IČO 27480186), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.