Operátor/ka jednoúčelových obráběcích cnc a robotických center Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Newtonova 596, Liberec, Liberecký

Společnost ACL Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Česká firma působící v oblasti výroby střešních nosičů hledá pro třísměnný provoz operátora jednoúčelových obráběcích CNC a robotických center.
Nabízíme silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci, práci ve stabilním mladém kolektivu, smlouvu na dobu neurčitou, kompletní zaškolení a podporu, zajímavé finanční ohodnocení a další benefity.
Jedná se o jednoduchou obsluhu strojů a robotických center spočívající v založení, vyjmutí, následné vizuální kontrole dílu a jeho případné dočištění. Technické myšlení a manuální zručnost výhodou.
Požadujeme manuální zručnost, ochotu pracovat ve směnném provozu, schopnost týmové práce, časovou flexibilitu a základní práci s PC.
Stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, smlouva na HPP dobu neurčitou, roční prémie vyplácená před Vánoci, pracovní oblečení, sick days, vitamínové balíčky, odměna při pracovním výročí, odměna za nulovou absenci, bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě, příplatky za odpolední, noční i přesčasy.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt

ACL Automotive s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Bočková   +420 734 761 394

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ACL Automotive s.r.o. (IČO 27304078), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.