Soustružník cnc Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tanvaldská 345, Liberec, Liberecký

Společnost Jana Makíšová hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Vyučení ve strojírenském oboru výhodou
Orientace ve výkresové dokumentaci a v technologických postupech
Samostatnost a zodpovědnost za dodržování termínů
Řidičský průkaz sk. B výhodou
Nástupní plat cca 18000,- - 20000,- Kč
Životopis zaslat e-mailem nebo se hlásit telefonicky

Kontakt

Jana MakíšováKontaktní osoba:
Jana Makíšová   +420 723 106 606

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jana Makíšová (IČO 01281895), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.