Denní operátor Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Litvínov, Ústecký

Společnost INNO-COMP BOHEMIA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

SMĚNOVÝ OPERÁTOR
Jsme mezinárodní firma, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů polypropylénových kompaundů pro výrobce plastových dílů zejména pro elektrospotřebiče, automobilový a stavební průmysl.
Vaším úkolem bude zajišťovat plynulý chod výroby, tzn. zásobování, doplňování, příprava materiálu pro výrobu a práce s tímto spojené.
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. B
- průkaz VZV výhodou
- organizační schopnosti, komunikativnost
- práce na PC (uživatelsky)
- znalost dokumentů v logistice, administrativní práce spojené s pozicí
- pasivní znalost anglického jazyka (komunikace s řidiči)
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, volnočasové kupóny, 13. plat, 14. plat dle splnění ukazatelů společnosti, firemní akce
HLÁSIT SE: Medunová Marcela, pouze e-mail: medunova.marcela@innocomp.hu

Kontakt

INNO-COMP BOHEMIA, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marcela Medunová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) INNO-COMP BOHEMIA, s.r.o. (IČO 27309185, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.