Skladník Hrádek nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Oldřichovská 698, Hrádek nad Nisou, Liberecký

Společnost Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

SKLADNÍK
Pracovní náplň:
- převoz HV na sklad
- příjem materiálu na sklad
- naskladnění HV do pozic
- výdej materiálu ze skladu
- příprava expedic
- příjem a skládání obalů
- výdej obalů do výroby
- inventura obalů
- měsíční a roční inventury HV
- dodržování skladování dle FIFO
- skládání a nakládání kamionů
- práce se skenerem a v SAP
- plní další úkoly zadané nadřízeným
Kvalifikační požadavky:
- minimálně střední odborné učiliště s výučním listem
- dodržování norem BOZP, PO, EMS
- průkaz VZV
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Marika.pospisilova@tristone.com, 485 251 870

Kontakt

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Marika Pospíšilová, personalista   +420 485 251 870

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. (IČO 49096630), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.