Skladník - řidič Litoměřice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 740 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žernosecká 2103, Litoměřice, Ústecký

Společnost FOLLYX, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

řidičský průkaz skupiny B, oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, výpis z rejstříku trestů, časová přizpůsobivost, fyzická zdatnost, spolehlivost, loajalita.
Nástup možný ihned, nebo dle dohody.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Kontakt

FOLLYX, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jan Drbal   +420 416 735 531,416 735 529kl.31

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FOLLYX, spol. s r.o. (IČO 62738674), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.