Formíři ve slévárně-slévárenští dělníci Komárov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Buzulucká 108, Komárov, Středočeský

Společnost PETRAMONT s.r.o., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Slévači.

Popis pracovní pozice

FORMÍŘI VE SLÉVÁRNĚ-SLÉVÁRENŠTÍ DĚLNÍCI - místo výkonu: Komárov (BUZULUK a.s.). Zaměstnanecké výhody: placené ubytování, příspěvek na stravování. Kontakt: tel. či osobně (po předchozí tel. domluvě).

Kontakt

PETRAMONT s.r.o., organizační složkaKontaktní osoba:
Ing. Josef Čech   +420 725 325 672

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PETRAMONT s.r.o., organizační složka (IČO 28646215), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.