Sociální pracovník/pracovnice oddělení sociálně-právní ochrany dětí Mělník

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 760 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Míru 1, Mělník, Středočeský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Město Mělník hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené).

Popis pracovní pozice

Náplň práce: zajišťuje sociálně-právní ochranu dětí (ve znění zákona č. 359/1999 Sb. v platném znění a dalších souvisejících právních norem)
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oblasti sociální práce nebo příbuzných oborů dle zákona 108/2006 Sb. praxe v oboru vítána, kreativita, samostatnost, spolehlivost, dobré kominukační a organizační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC, Řidičský průkaz sk B

Přihláška musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení; jméno, příjmení, titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu; číslo OP, datum a podpis.
K přihlášce se připojí tyto doklady: strukturovaný životopis, motivační dopis v rozsahu max. 1 A4, výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Termín doručení přihlášek:24.1.2019 do 10:00 hod.
Adresa doručení přihlášky: Městský úřad Mělník, personální a mzdové oddělení, nám. Míru, 276 01 Mělník.

Kontakt

Město Mělník

Kontaktní osoba:
Oddělení personální a mzdové   +420 315 635 430;431

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Město Mělník (IČO 00237051, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.