Sociální pracovník Trutnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Horská 5, Trutnov, Královéhradecký

Společnost Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královehradeckého kraje, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden).

Popis pracovní pozice

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
a) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu 40) v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost
b) vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu 41)
Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené

Kontakt

Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královehradeckého kraje, o.p.s.Kontaktní osoba:
Mgr. Jiří Morávek   +420 604 839 979

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královehradeckého kraje, o.p.s. (IČO 26594145), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.