Dietní sestra/ nutriční terapeut Lipová-lázně

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 382, Lipová-lázně, Olomoucký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Schrothovy léčebné lázně s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti dietetiky a výživy.

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- požadované vzdělání v oboru nutriční terapeut nebo dietní sestra
- praxe výhodou, vhodné i pro absolventy

Změstnavatel nabízí:
- možnost závodního stravování
- možnost dalšího vzdělání při zaměstnání
- krátkodobé ubytování v době výkonu práce

Zájemci s mohou hlásit:
- osobní jen po předchozí telefonické dohodě
- telefonick na tel.: 777 470 004
- zasláním písemné nabídky a životopisu (CV) na e-mail: mitasova@lazne-lipova.cz

Kontakt

Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

Ing. Zdena Mitášová, vedoucí gastroprovozu   +420 777 470 004

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Schrothovy léčebné lázně s.r.o. (IČO 05101051, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.