Referent/ka oddělení vnějších vztahů a mezinárodní spolupráce Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pivovarské náměstí 1245, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Královéhradecký kraj hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb.

Popis pracovní pozice

REFERENT/KA ODDĚLENÍ VNĚJŠÍCH VZTAHŮ A MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE
- Požadujeme VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, popř. střední vzdělání s maturitní zkouškou.
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem) podmínkou.
- Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 9.-10. platová třída.
- Bližší informace včetně náležitostí přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.kr-kralovehradecky.cz v sekci Volná místa.
- Uzávěrka podání přihlášek je 23.01.2019.

Kontakt

Královéhradecký krajKontaktní osoba:
Tereza Nyklíčková   +420 720 987 135

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Královéhradecký kraj (IČO 70889546), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.