školník/-ice Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 160 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podkrušnohorská 1589, Litvínov, Ústecký

Společnost Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589, okres Most hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů.

Popis pracovní pozice

ŠKOLNÍK/-ICE
Hledáme šikovného, spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici školníka - údržbáře. Pracovní postup v budoucnu možný.
HLÁSIT SE: Antošová Ivana, tel.: 476 731 223, e-mail: antosova@3zs.cz, osobně po telefonické domluvě

Kontakt

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589, okres MostKontaktní osoba:
Ivana Antošová, ekonomka školy   +420 476 731 223

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589, okres Most (IČO 00832537), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.