Elektrikář Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Petra Jilemnického 2487, Most, Ústecký

Společnost Profialarm CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

ELEKTRIKÁŘ
- ŘP sk. B výhodou
- vyhláška 50 není nutná
- vhodné pro absolventy
HLÁSIT SE: Nájemník Radek, tel.: 734 703 907, e-mail: profialarmcz@gmail.com, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

Profialarm CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Radek Nájemník, jednatel   +420 734 703 907

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Profialarm CZ s.r.o. (IČO 05461111), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.