Elektrikáři Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hradní 147, Most, Ústecký

Společnost KP servis Most s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

ELEKTRIKÁŘI
Hledáme pracovníka na pozici Elektrikář. Požadavky: Oprávnění k vyhlášce 50, par. 8.
Jsme společnost zabývající se správou a údržbou budov a instalatérskou a topenářskou činností. Zkušenosti se slaboproudem výhodou.
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenky,
HLÁSIT SE: Prosím, zasílejte profesní životopisy na e-mail: lcechova@kpservismost.cz, případně se telefonicky domluvte s paní sekretářkou paní Čechovou na tel. č. 737 243 655.

Kontakt

KP servis Most s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Čechová   +420 737 243 655

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KP servis Most s.r.o. (IČO 28692811), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.