Elektrikář/-ka Broumov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Horní brány 29, Broumov, Královéhradecký

Společnost Broumovské stavební sdružení s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
Místo výkonu práce: stavby prováděné zaměstnavatelem v Královéhradeckém kraji.
Požadavky: praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost ubytování, dobré mzdové ohodnocení, stálé pracovní místo.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: mzdy@bssbroumov.cz. Bližší informace poskytne pan Martin Netík na tel.: 491 523 545.

Kontakt

Broumovské stavební sdružení s. r. o.

Kontaktní osoba:
Martin Netík, personalista   +420 491 523 545

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Broumovské stavební sdružení s. r. o. (IČO 46504303, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.