Stavební technik Všemina

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 285, Všemina, Zlínský

Společnost Jakub Tesař hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici.

Popis pracovní pozice

Požadujeme ŘP, sk B, případně BE, zkušenosti s prací na PC (MS office).
Místo výkonu práce: Zlínský kraj
Zkušenosti z RTS Build power výhodou.
Výhody: 5dnů sick-day navíc, po zapracování mobilní telefon, notebook, služební automobil
Kontaktujte emailem nebo osobně po telefonické dohodě.

Kontakt

Jakub TesařKontaktní osoba:
Jakub Tesař   +420 777 065 407

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jakub Tesař (IČO 04349920), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.