Samostatný technik vedení zakázek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Budovatelů 2830, Most, Ústecký

Společnost KP servis Most s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

SAMOSTATNÝ TECHNIK VEDENÍ ZAKÁZEK
Hledáme samostatného technika na vedení zakázek v oblasti vytápění a ZTI.
Požadované vzdělání: SOŠ stavební nebo strojní, praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B.
Jedná se o samostatné řízení zakázek, vedení zaměstnanců, objednávání materiálu na zakázky, plánování prací.
Jsme společnost zabývající se správou a údržbou budov a instalatérskou a topenářskou činností.
Mzda bude upřesněna na osobním pohovoru. Odvíjí se od délky praxe a zkušeností.
Prosím, zasílejte profesní životopisy na e-mail: lcechova@kpservismost.cz, případně se telefonicky domluvte s paní sekretářkou paní Čechovou na tel. č. 737 243 655.
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenky

Kontakt

KP servis Most s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Čechová   +420 737 243 655

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KP servis Most s.r.o. (IČO 28692811, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.