údržbář - elektro Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 720 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Purkyňova 2832, Brno, Jihomoravský

Společnost Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební údržbáři budov.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem - Požadujeme zaslání životopisu zájemce.

Dále požadujeme po zájemci svědomitost, pečlivost, řídičský průkaz skupiny B, bezúhonnost, zkušenosti s údržbářskými pracemi,opravy elektrických instalací a elektrických zařízení, instalace nových elektrických rozvodů, požadavek vyhláška 50 § 6, komunikativnost, ochota plnit další úkoly stanovené v rámci pracovního zařazení.

Zaměstnanecké výhody:
Závodní stravování, příspěvek FKSP na zotavenou

Kontakt

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Richard Němec   +420 733 521 938

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace (IČO 15530213), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.