Plánovač výroby Vrchlabí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dělnická 1306, Vrchlabí, Královéhradecký

Společnost ARGO-HYTOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici.

Popis pracovní pozice

PLÁNOVAČ VÝROBY
Směnnost: pružná pracovní doba
Vzdělání: SŠ technické zaměření
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude:
- zpracování dispozičních požadavků na materiál
- vyhodnocování strojní a personální kapacitní bilance
- příprava a revize krátkodobého výrobního plánu
- aktualizace dispozičních parametrů přidělených materiálů
- spolupráce při rozvoji strategie středně a dlouhodobého plánování
- spolupráce při optimalizaci materiálového toku
- spolupráce při optimalizaci využití technologických zařízení a výrobních prostředků
- spolupráce při optimalizaci hladiny zásob
- zpracování výstupů změnových řízení
- komunikace s odděleními v rámci dodavatelského řetězce
- spolupráce při konzultacích s technickou podporou SAP
Požadavky: znalost výkresové (konstrukční), technologické a zkušební dokumentace, orientace v oboru logistiky a plánování výroby, zkušenosti s plánováním výroby v SAP případně v obdobných ERP systémech, pokročilá znalost MS Excel, znalost AJ nebo NJ výhodou, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, spolehlivost, analytické myšlení, komunikační dovednosti
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com.
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 30.000 Kč).

Kontakt

ARGO-HYTOS s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Košková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ARGO-HYTOS s.r.o. (IČO 47452498, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.