Technik kvality v práškové lakovně Letovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 1085, Letovice, Jihomoravský

Společnost Tomburn CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní doba: Po-Pá 6.30-15
Kontrola kvality výrobků, tvorba a kontrola dodržování pracovních postupů, reporty kvality. Vyžadována samostatnost, pečlivost, fyzická zdatnost, spolehlivost.
Sídlo firmy naproti nádraží Letovice. Prostředí mezinárodní společnosti, možnost karierního růstu, stravenky.
Požadujeme:Vzdělání: SŠ s maturitou
Dovednosti: praxe ve větší společnosti na podobné pozici v oblasti kvality, znalost základních nástrojů pro řízení kvality, práce na PC, Windows, Office.
Jazykové znalosti: ČJ, AJ výhodou
První kontakt na mail: vyroba@tomburn.cz

Kontakt

Tomburn CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Michaela Chlubná  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomburn CZ s.r.o. (IČO 28255526), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.