Konstruktér/-ka Meziměstí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 85, Meziměstí, Královéhradecký

Společnost CEDIMA Meziměstí s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Praxe v oboru vítána.

Zaměstnavatel nabízí: maximální zaměstnanecké benefity, pracovní dobu 37,5 hodin týdně.

Kontakt - paní Hana Vlčková, tel.: 605 246 917, 491 443 454, e-mail: vlckova@cedima.cz

Kontakt

CEDIMA Meziměstí s.r.o.Kontaktní osoba:
Hana Vlčková   +420 605 246 917,491 443 454

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CEDIMA Meziměstí s.r.o. (IČO 27469891), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.