Přijímací technici Drásov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 95, Drásov, Středočeský

Společnost COLOR CARS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Pozice: přijímací technici
Požadavky:
řidičské oprávnění sk. B, komunikativnost, praxe vítána
Nástup možný ihned. Mzda: 23 000,- Kč
Kontakt:Černohorský Štěpán, e-mail: info@citroencc.cz
Místo výkonu práce:COLOR CARS, spol. s r.o., Drásov č.p. 95

Kontakt

COLOR CARS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Štěpán Černohorský  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) COLOR CARS, spol. s r.o. (IČO 42726735), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.