Zámečník (svářeč tig) Sobětuchy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 184, Sobětuchy, Pardubický

Společnost MOTROM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Sobětuchy 184
NÁPLŇ PRÁCE: práce s nerezem a hliníkem i FE (zakázková výroba)
POŽADAVKY: kolektivnost, pracovitost, čtení z technických výkresů pro výrobu
NABÍZÍME: zaškolení na TIG sváření, VZV, CNC
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontakt

MOTROM s.r.o.Kontaktní osoba:
Ondřej Motyčka   +420 733 745 782

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MOTROM s.r.o. (IČO 28851536), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.