Technik bozp a po Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Červeného mlýna 64, Brno, Jihomoravský

Společnost Navy MAX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií.

Popis pracovní pozice

Prosím zasílejte nejdříve životopisy, my Vás na základě životopisu vyrozumíme. Pokud nebudete kontaktováni do 31.1.2019, nebyl/a jste vybrána.

Obchodně technický pracovník pro komunikaci se zákazníky
Požadavky:
ŘP sk. B - aktivní řidič, komunikativní, extrovert
OZO BOZP nebo OZO PO, příp. ochota OZO udělat vítané
PC gramotnost

web pro uchazeče: www.navymax.cz

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy / odměny k platu dle výsledků
5 dnů dovolené navíc
Osobní automobil k soukromému užití
Neomezený tarif na telefonu k soukromému užití
Notebook
Přátelské pracovní prostředí

Kontakt

Navy MAX, s.r.o.Kontaktní osoba:
Soňa Stanislavová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Navy MAX, s.r.o. (IČO 27757404), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.