Traktorista - mechanizátor Opava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 480 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pusté Jakartice 304, Opava, Moravskoslezský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů.

Popis pracovní pozice

KO: Hartmanová Hana Ing., tel.: 737 267 063, e-mail: hana.hartmannova@ukzuz.cz
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis do 25.1. 2019 na email: hana.hartmannova@ukzuz.cz, nebo doručte osobně na ZS Pusté Jakartice.

Požadavky:
• min. střední vzdělání s výučním listem
• řidičský průkaz sk. B a T
Místo výkonu práce: ZS Pusté Jakartice 17, 747 33 Oldřišov
Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Nabízíme: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace.

Náplň práce:
• řízení, obsluha a seřizování traktorů, speciálních secích a sklizňových strojů při zajišťování odrůdových pokusů,
• řízení, obsluha a seřizování další mechanizace používané na stanici
• zajištění provozu, údržby a oprav dopravních a mechanizačních prostředků

Kontakt

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Hartmanová   +420 737 267 063

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (IČO 00020338, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.