Třídič Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Švermova 117, Liberec, Liberecký

Společnost KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Třídiči odpadů.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- třídění a manipulace s materiálem
- výkup materiálu
Požadavky:
- výuční list, SŠ vzdělání
- průkaz VZV - není podmínkou
- dobrý zdravotní stav
- organizační schopnosti
- schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce
- osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
- chuť učit se nové věci
Výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích, podnikové stravování, dovolená navíc.
Hlásit se e-mailem.

Kontakt

KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Mgr. Hana Novotná   +420 606 790 093

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. (IČO 28674286), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.