Interní auditor Nýrsko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 4 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 44, Nýrsko, Plzeňský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní auditoři.

Popis pracovní pozice

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, praxe v oboru účetně-ekonomickém, výpis z rejstříku trestů, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX (s nástupem alespoň 2 dávky)
NÁPLŇ PRÁCE: provádění vnitřního kontrolního systému, kontrolní, metodická činnost
ÚVAZEK: 0,2 (8 hodin týdně) - formou pracovního poměru, DPP nebo DPČ
OHODNOCENÍ: 4 000 - 6 000 Kč /měsíc dle zkušeností a vzdělání
ŽIVOTOPISY zasílejte elektronicky na adresu k.simkova@dozpbystrice.cz
KONTAKT možný i telefonicky nebo po dohodě osobně

Kontakt

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Šimková, ředitelka   +420 376 571 763,774 707 714

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace (IČO 49207300, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.