Učitel/ -ka zš - německý jazyk + výchovy 1. stupeň (vv, pv) Horní Jiřetín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Školní 126, Horní Jiřetín, Ústecký

Společnost Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

UČITEL/ -KA ZŠ - NĚMECKÝ JAZYK + VÝCHOVY 1. STUPEŇ (VV, PV)
POŽADUJEME:
- splnění kvalifikace dle § 6 a § 16 zákona č. 503/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
- morální bezúhonnost
- psychologickou způsobilost
- znalost práce na PC
- znalost školské problematiky
- komunikativní dovednosti
- výpis z RT
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, předškolní zařízení, příspěvek z FKSP
HLÁSIT SE: Křivánková Klára Ing., tel.: 476734287, e-mail: reditelka@izms.cz, zasílat profesní životopis (fotografie výhodou), osobně na adrese Školní 126, Horní Jiřetín

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Horní JiřetínKontaktní osoba:
Ing. Klára Křivánková   +420 476 734 287

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín (IČO 70838976), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.