Učitel/ka zš 1. stupeň - zástup za md Bohdalov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 205, Bohdalov, Vysočina

Společnost Základní škola a mateřská škola Bohdalov hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Upřednostníme uchazeče s pedagogickým vzděláním pro 1. stupeň
zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
první kotntakt telefonicky 7.00 - 15.00 nebo e-mail: Lastovickova2@seznam.cz

Kontakt

Základní škola a mateřská škola BohdalovKontaktní osoba:
Mgr. Dagmar Laštovičková, ředitelka školy   +420 566 677 123

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a mateřská škola Bohdalov (IČO 48894231), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.