Učitel zš pro 2.stupeň Duchcov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: J. Pešaty 1313, Duchcov, Ústecký

Společnost Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování
Hlásit se e-mailem

Kontakt

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres TepliceKontaktní osoba:
Mgr. Veronika Prchalová   +420 733 373 087

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice (IČO 62787209), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.